Kde nás najdete:

Účinky stroje Power Plate®

Účinky stroje Vacu Elite 2v1

 • rychlé a cílené spalování tuků
 • zlepšení krevního a lymfatického oběhu
 • lepší průtok krve (kůže se stává pevnější a pružnější)
 • Zmírnění až odstranění celulitidy
 • redukce hmotnosti
 • formování postavy
 • zlepšení fyzické kondice
 • řešení kožních potíží (léčba infračerveným zářením)
 • rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
 • odstranění syndromu „studených nohou"
 • revitalizace kardiovaskulárního systému
 • potlačení bolesti - systémová léčba zranění, chronických a neurologických příznaků revmatoidního původu
 • antiaging (zpomalení procesu stárnutí pokožky)

Speciální programy:

Power Plate - golfový program

Power Plate - sportovní výkon

Staňte se našimi přáteli na facebooku a budete informováni o akcích a novinkách!

Reference

Claudia Schiffer- supermodelka

"Ráda používám Power Plate® jako součást svého fitness režimu, protože i při nedostatku času můžu opravdu intenzivně cvičit. Jako pracující matce s hektickým pracovním rozvrhem mi používání Power Plate® pomáhá zůstat ve formě bez toho, abych trávila hodiny v tělocvičně."

Elle Macpherson- supermodelka

"Miluji svůj nový Power Plate®. Již po dvou týdnech cvičení na  Power Plate® vidím rozdíl na svých nohou a na břiše. Opravdu to funguje, vše se zdá mnohem pevnější. Je skvělé vidět výsledky již za tak krátkou dobu a přitom jen s malou námahou! "

Kylie Minogue- zpěvačka

"Mí přátelé mi pořád vyprávěli o Power Plate®, a teď konečně vím proč. Je to skvělý vynález a pohodlný, časově efektivní způsob tréninku! "

Natalie Imbruglia- zpěvačka

"Power Plate® mám opravdu ráda. Ušetří mi spoustu času a poskytuje mi cílený trénink, který opravdu přináší výsledky. Vím, že posiluji a dostávám se do kondice za zlomek času oproti normálnímu cvičení." 

Hermione Norris-herečka

"Power Plate® změnil můj cvičební režim a oblíbila jsem si ho. Zdá se mi, že už vidím výsledky."

Hilary Swank, držitelka Oskara, herečka

"Líbí se mi, že s Power Plate® mohu vše odcvičit doma za velmi krátkou dobu. Jsem opravdu překvapena tím, že stroj dokáže procvičit a zapojit specifické svaly a zároveň zlepšit mou ohebnost. Je to prostě báječné."

Lynne Robinson- guru Pilates

"Považuji Power Plate® za jeden z nejlepších nových trendů v dnešním fitness. Nemůžu se dočkat, až vyzkouším principy cvičení Pilates na Power Plate®."

Clint Eastwood- herec

"Power Plate je rychlý a efektivní posilovací stroj, který využívám předtím než jdu hrát golf, protože mi pomáhá se uvolnit a být pružný."

Peter Gallagher, filmový a televizní herec

"Odpalte velký kbelík míčků, odehrajte 18 jamek, uvízněte v dopravní zácpě na cestě domů a vystoupíte z auta jako stoletý stařec. Šedesát sekund na Power Plate® a budete jako znovuzený. Nedělám si legraci. Zní to nepravděpodobně, ale ten pocit je neuvěřitelný."  

Sting a the Police, profesionální hudebníci

"Kapela musí být ve vrcholné fyzické formě, aby vydržela každodenní cestování a večerní koncerty. Power Plate® je pro nás důležitý, protože nám pomáhá cítit se a vypadat co nejlépe. Vzít ho na koncertní šňůru byl ten nejlepší nápad a rozdíl je znát. "

Christopher Biggins –  herec a vítěz reality show “I’m a Celebrity Get Me Out of Here!” z roku 2007

"Když už jsem v džungli tolik zhubnul, chtěl jsem si váhu udržet a zůstat ve formě. O Power Plate jsem slyšel skvělé věci, takže jsem mu dal šanci. Již od prvního cvičení jsem mu propadl! Cítíte, že to funguje! Je to přesně to, co ukazují v reklamě."

Colin Montgomerie – golfista

"Power Plate® doplňuje moje posilovací cvičení, je vynikající pro zvýšení síly a mně pomohl zlepšit rozsah pohybu; po jeho použití se cítím ohebnější. "

"Prostě mám rád to, že můžete cvičit jen relativně krátkou dobu. Mohl bych žít bez cvičení, ale nemohl bych dělat svou práci tak dobře. Musím se udržovat i když nejsem na turnajích. (Power Plate®) mě posílí a zabrání zranění. "

Lee Westwood, vítěz Ryder cupu, Quinn Direct Master’s Champion 2007 a držitel 28 mezinárodních titulů International Golfer

"Power Plate® mi předvedl v září 2005 Jeff Davis a já byl okamžitě ohromen jeho univerzalitou a zároveň možným využitím při golfovém tréninku; jde hlavně o strečink hamstringů, masáže (regenerační nebo relaxační) a rozvoj stability. Nyní jsem postoupil k Power Plate® Pro5Air™, který dále rozvíjí stabilitu a zlepšuje můj golfový úder."

Rob Brinded, kondiční a rehabilitační trenér, FC Chelsea

"Zasadil jsem se o to, aby trénink na Power Plate® byl součástí našich kondičních a preventivních protokolů. Hráči vědí, že jim pomáhá při vzpírání; používá se jako součást našich preventivních programů před tréninkem."

Colin Jackson, MBE, renomovaný atlet

"Power Plate® je úžasný stroj. Přestože je nenáročný, funguje právě na místech, která nejde lehce posilovat, a co si budeme povídat - hlavně v partiích, které každý muž dobře zná!!! Používám Power Plate® obden a jeho účinky už cítím. Přál bych si, abych mohl cvičit na Power Plate® ještě když jsem závodil. Ušetřilo by mi to čas strávený v posilovně."

Ledley King, kapitán Tottenham Hotspurs a anglický fotbalový reprezentant

"Trénink na Power Plate® mi umožnil rehabilitovat rychleji a snadněji než obyčejně a znamenal pro mě podstatný rozdíl v rekonvalescenci. Také jsem zjistil, že Power Plate® je skvělý stroj pro zahřátí a strečink před zápasy, stejně tak pro pozápasovou regeneraci a masáže. "

Daší známé osobnosti využívající Power Plate®